Menu

Dobré bylinky a koření jsou takové, u kterých si můžete být jisti původem a kvalitou. Autentická chuť se pojí s čerstvostí a přirozeností, takže se jistě vyplatí zainvestovat do koření s přírodními ingrediencemi.

Vaše jídla budou skvělá pouze tehdy, pokud si vyberete coby přísadu správnou směs koření. Neúspěšné kombinace způsobí to, že se zcela ztratí přirozená chuť, nebo výrazný rys, tedy sladkost, nebo slanost.

Knorr Koření na kuře s přírodními ingrediencemi

Knorr Koření na kuře s přírodními ingrediencemi

Pokud se dlouho snažíte, aby mělo vaše pečené kuře zlatavou kůrčičku a lahodné aroma, které maso přirozeně obohatí, pak jste narazili na toho pravého favorita. Naše nové koření Knorr na kuře obsahuje pouze přírodní druhy koření. Díky tomu bude chuť vašeho kuřete autentická.

Knorr Koření na maso s přírodními ingrediencemi

Knorr Koření na maso s přírodními ingrediencemi

Jemně kořeněné, plné klasického aroma cibule, česneku a kajenského pepře a rozbité orientálním římským kmínem, právě takové je Knorr Koření na maso s přírodními ingrediencemi, díky kterému budou mít vaše pokrmy z masa plnou a přirozenou chuť.

 Knorr Koření na gril s přírodními ingrediencemi

Knorr Koření na gril s přírodními ingrediencemi

Pro vynikající grilované pokrmy je charakteristické aroma čerstvě mleté papriky, horké hořčice, jemného česneku a klasického tymiánu. Všechny jsou zahrnuty v kompozici Knorr Koření na gril s přírodními ingrediencemi, díky kterému dodáte vašim grilovaným pokrmům neuvěřitelný ráz, aniž byste nad tím museli příliš přemýšlet.

Knorr Koření na ryby s přírodními ingrediencemi

Knorr Koření na ryby s přírodními ingrediencemi

Pokud chcete dosáhnout toho, že bude mít vaše ryba skutečně autentickou chuť, spolehněte se na přírodní koření. Směs mleté hořčice, osvěžující bazalky, klasického rozmarýnu a štiplavého česneku je tím nejlepším řešením. Všechny tyto druhy najdete v koření Knorr s přírodními ingredienciemi.

Knorr Koření na brambory a hranolky s přírodními ingrediencemi

Knorr Koření na brambory a hranolky s přírodními ingrediencemi

Nudným hranolkům a pečeným bramborám říkáme ne! Proto jsme vytvořili sestavu aromatického česneku, sladké papriky a čerstvě namletého bílého pepře, která slouží k oživení chuti vašich bramborových příloh. Právě z těchto druhů se totiž skládá koření Knorr na brambory a hranolky s přírodními ingrediencemi.

Řada koření Knorr s přírodními ingrediencemi byla vytvořena pro novou generaci kuchařů, kteří ocení nejen lahodnou chuť pokrmů a nejvyšší kvalitu, ale také autenticitu ingrediencí, přirozenou chuť a kuchařské experimenty. Vyzkoušejte si naši novou nabídku a zjistěte, že méně je více.

 

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu