Menu

Cílem práce Kuchařského servisu Unilever Food Solutions bylo, a stále je, stát co nejblíže našim zákazníkům. Pomáhat společně řešit každodenní situace vznikající v našich kuchyních. Je to totiž i jeden ze 4 slibů, které jsme učinili. Chceme nejen zlepšovat efektivitu práce kuchařů, ale i zvyšovat kvalitu používaných ingrediencí. To vše dodržujeme s ohledem na životní prostředí.

Jako vůbec první odborný kuchařský servis na našem území jsme už před více než dvaceti lety začali jezdit přímo k Vám do provozů. K tomu poskytujeme široký servis služeb, včetně odborných seminářů a workshopů v našem kuchařském studiu. Zvláště bychom chtěli zdůraznit, že námi pořádané interaktivní semináře jsou zcela zdarma. Podporujeme a spolupracujeme i se soutěžním týmem Czech Chefs, a tak  odborné kurzy připravují pro vás nejen členové našeho Kuchařského servisu, ale i špičkoví kuchaři z celé České republiky.

Dále v rámci zkvalitnění naší spolupráce nabízíme prezentace přípravy jídel spojené s poskytováním informací z kuchařského prostředí. Prezentace probíhají v Kuchařském studiu v Praze nebo v předem domluvených provozech nebo prostorách v České republice.  Kromě těchto služeb nabízíme také tipy z oblasti nových trendů v gastronomii a konvenience, připravujeme pro Vás nabídky receptů včetně kalkulací. Jsme schopni sestavit recepty podle Vašich individuálních požadavků. Bude nám potěšením s Vámi spolupracovat při tvorbě jídelních lístků a sestavování menu. Kuchaři z našeho Kuchařského servisu se přímo specializují na jednotlivé typy provozů, díky čemu Vám mohou přinášet nejnovější poznatky a zkušenosti pro Vaši inspiraci.

Adresa našeho kuchařského studia je:

Rohanské nábřeží 670/17, 186 00 Praha 8 – Karlín

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu