Menu

Inspirace každý den

Pomáháme kuchařům podávat chutná a zdravá jídla, kvůli kterým se hosté vrací

Vytváříme produkty, které šetří drahocenný čas přípravy v kuchyni, aniž bychom dělali kompromisy, co se týká chuti a vůně. Neustále přinášíme nápady a inspiraci, díky kterým je váš jídelní lístek pro zákazníky přitažlivý.

Známe obor gastronomie

V oboru gastronomie se pohybujeme od 80. let 19. století a zastřešujeme několik světově nejoblíbenějších značek: Knorr, Hellmann’s, Lipton. Úzce spolupracujeme s provozovnami všech velikostí, od nezávislých restaurací po hotelové řetězce a smluvní dodavatele v 74 zemích světa.  Chápeme tedy jak důležitá je vyváženost mezi spokojenými hosty a dosažením zisku.

Pro kuchaře od kuchařů

Protože jsme součástí společnosti Unilever, rozumíme zákazníkům, vašim hostům. Tyto znalosti využíváme, abychom šéfkuchařům a dodavatelům pomohli přizpůsobit se měnícím se trendům v gastronomii. Náš tým velmi zkušených šéfkuchařů a výživových poradců pomáhá našim zákazníkům najít rovnováhu mezi skvělou chutí a nutričními hodnotami jídla podávaného na stále vysoké úrovni. Díky tomu, že působíme po celém světě, můžeme sdílet mnoho kuchařských nápadů z různých zemí.

Vývoj a budoucnost

Neustále se staráme o to, aby jídla z našich produktů, která zákazník dostane na stůl, byla zdravá a výživná. Také se staráme o dopad naší činnosti na životní prostředí. Součástí našeho ekologicky zodpovědného způsobu podnikání je používání ingrediencí a obalů z trvale udržitelných zdrojů, vytváření menšího množství odpadu a nižší spotřeba energie.

Kvalita je pro nás důležitá

Proto nám můžete důvěřovat, že uspokojíme i vaše nejnáročnější hosty.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu