Menu

 

Zákazníci restaurací stále častěji žádají vegetariánské a veganské alternativy masových pokrmů. Díky široké nabídce produktů značky The Vegetarian Butcher ™ se můžete rychle a flexibilně  tomuto stále populárnějšímu trendu rostlinného stravování přizpůsobit.

Všechny produkty řady The Vegetarian Butcher ™ jsou ódou na skutečné maso! Jedná se o výrobky na bázi rostlinných produktů, založené na chuti a struktuře opravdového masa. Myslíte si, že je to nemožné? Vyzkoušejte a uvidíte sami!

Hellmann's je značka, které důvěřují šéfkuchaři i jejich hosté na celém světě.

 • Vyzkoušejte majonézu Hellmann's Vegan. Skvělý doplněk k vegetariánským a veganským pokrmům. Tato veganská majonéza se vyznačuje dokonalou chutí, hladkou texturou a krémovou konzistencí.
 • Dresinky Hellmann's jsou zárukou vynikající kvality, zdůrazňující chuť studených i teplých pokrmů. Perfektní jako základ pro dipy a cenná přísada do marinád.
 • Klasické omáčky v oblíbených variantách se díky své stabilní konzistenci perfektně hodí ke grilovaným pokrmům, salátům, chlebíčkům nebo zeleninovým pochutinám.  Jedná z našich nejoblíbenějších a nejprodávanějších je Hellmann's Barbecue omáčka.

 

Knorr Professional Collezione Italiana je řada rajčatových protlaků vyráběných v Itálii. Rajčata, která používáme, dozrávají na italském slunci a sklízejí se v hlavní sezóně, díky čemuž dosahují dokonalé rovnováhy sladkosti a kyselosti.

Určitě vyzkoušejte:

 • Náš absolutní hit - Tomato Pronto omáčka z italských rajčat odrůdy Roma, která je zárukou správné tvrdosti a masitosti. Omáčka obsahuje více než        75 % najemno nakrájených rajčat, dále také cibuli, jemné koření a olej. Výrobek je připraven k okamžitému použití - můžete jej podávat přímo po otevření ke studeným nebo teplým pokrmům.

Knorr Professional Collezione Italiana je také řada širokého sortimentu těstovin - vyrobených v Itálii, z nejkvalitnější tvrdé pšenice. Díky tomu jsou těstoviny odolné, při vaření se neslepují a zachovávají si stabilitu.

Mezi našimi přílohmi k pokrmům najdete také:

 • bramborové  Gnocchi (k použití mimo jiné do dušených pokrmů), 
 • dlouhozrnnou rýži (ideální pro pokrmy ve výdejnách jídla, nepřevařuje se, zůstává sypká i po opakovaném ohřívání), 
 • bramborovou kaši.

 

Rychlý a snadný způsob, jak vytvořit originální a jedinečná jídla, zejména pro nečekané hosty a velké skupiny. Využijete  jako základ nebo k dochucení originálních masitých i zeleninových pokrmů.

 • Omáčky a polévky - široký výběr chutí, které mohou být základem nebo součástí vašeho původního pokrmu.
 • Zeleninový vývar - má univerzální a všestranné použití , je bez jakýchkoli alergenů - bez lepku a bez laktózy, bez palmového oleje.

Seznamte se s Knorr Professional Primerba - aromatickým kořením v pastě na bázi čerstvých bylin a zeleniny konzervované v rostlinných olejích a soli. Poskytují bohatou, koncentrovanou chuť a vůni přísad používaných po celý rok, bez ohledu na roční období. Mnohostranné a velmi univerzální použití v rostlinné kuchyni.

Doporučujeme k dochucení teplých jídel (např. zeleniny, těstovin, polévek, omáček, ryb a mořských plodů či masa) i studených pokrmů (salátů, dipů, vinaigretových omáček), stejně tak se hodí jako přísada do marinád a nádivek.

Nejprve pojďme na ochucení rostlinných pokrmů, to je totiž naše cesta, jak přesvědčit o jejich vynikajíci chuti i milovníky masa:

 • Knorr Professional Essence - pomohou vám snadno dosáhnout bohatých a komplexních chutí. Mohou být použity v každé fázi přípravy pokrmu, během vaření nebo pro dokončení pokrmu, stejně tak jako přísady do marinády.
 • Zeleninový bujón - pomáhá zvýraznit plnou chuť a vůni zeleniny v teplých i studených pokrmech, jako jsou omáčky, polévky, nádivka a dipy.
 • Unikátní receptura asijských omáček obohacuje chuť zeleniny i grilovaného, ​​smaženého nebo pečeného masa ale také jeho alternativ.

Tekutá konzistence usnadňuje dávkování a umožňuje rovnoměrné rozložení produktů v jídle.

 

Široká škála známých a oceňovaných sypkých koření ve formě směsí i jednodruhového koření.

 • Jemné směsi koření Knorr jsou pečlivě vybrané směsi bylin, koření a sušené zeleniny pro přípravu těch nejoblíbenějších druhů masa a ryb. Hravě je také můžete použít k dochucení zeleniny před smažením či grilováním. Díky praktickému rozprašovači je jejich použití velmi snadné.
 • Jednodruhové koření Knorr Professional je zárukou vynikající vůně, chutě a vzhledu, protože je pěstováno v regionech s podnebím, které zajišťuje zachování všech jeho původních vlastností.

Zálivka na salát Knorr je rychlým zakončením salátů. Hodí se do vinaigretových omáček na bázi oleje a olivového oleje, dále do omáček a dipů s přídavkem vegenaské majonézy nebo smetany. Zálivku můžete použít jako základ nebo koření pro vaši originální omáčku. Doporučujeme zejména:

 • Zahradní zálivku Knorr s osvěžující bylinkovou citrónovou příchutí. Zálivka je perfektní jako klasický vinaigrette nebo základ mnoha originálních salátových dresinků. Nedelaminuje, díky čemuž zůstává svěží, chutná a nemusí se míchat v bufetu.
Produkty
Recepty
Inspirace
Menu