Menu

01:30

1. Jak si umýt ruce

Jedním z klíčových hygienických a bezpečnostních  pravidel v kuchyni restaurace je zajistit, aby vaše ruce byly co nejčistší. Tyto tipy vám pomohou udržet vysoký standard osobní hygieny.

01:14

2. Jak vyčistit pracovní plochy pro přípravu jídla

Objevte nejlepší způsoby dezinfekce, odmaštění i mnoho dalšího pro zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti v kuchyni. Video zahrnuje pracovní plochy, umyvadla, zařízení a neviditelné oblasti.

00:53

3. Jak vyčistit kuchyňské náčiní

Jsou nástrojem profesionálního kuchaře, takže jejich bezpečnost a připravenost k použití je důležitou součástí čištění komerční kuchyně. Trochu  vašeho úsilí může udělat obrovský rozdíl.

01:41

4. Jak vyčistit sporák

Tento kontrolní seznam vám poskytne skvělé výsledky a snadnější starostlivost o kuchyně. Zbavte se tuků a zbytků spáleného jídla. 

01:07

5. Jak uklidit podlahu v kuchyni

Vyzkoušejte tyto jednoduché tipy pro čištění. Objevte vybavení, které budete potřebovat, a zjistěte, jak tuto práci vykonávat bezpečně a kolik času potřebujete na vyčištění špíny z kuchyňské podlahy. 

01:18

6. Jak uklidit podlahu v restauraci

Pomozte vytvořit svěží a reprezentativní prostor restaurace s jednoduchými triky jako je vytírání  do osmičky. Zářivá podlaha může ujistit hosty, že jedí někde, kde opravdu  na čistotě a hygieně záleží. 

01:59

7. Jak čistit stoly a židle

Chcete znát nejlepší techniky úklidu po zákaznících a přípravy stolování pro nové? Podívejte se na toto krátké video.

03:15

8. Jak vyčistit sociální zařízení v restauraci

Převezměte odpovědnost za čistotu i toho nejmenšího prostoru ve vaší restauraci - průvodce důkladným mytím všeho od umyvadla po přebalovací pulty. 

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu