Menu

03:04

Úvod

V tomto kurzu se potkáte s fotografem Remkem Kraaijeveldem a šéfkuchařem Justinem Niessenem, kteří vám ukáží, jak vytvořit dokonalé fotky jídla. Zaostřeno na osvětlení, kompozici a styling, ale také na rychlé a snadné úpravy fotografií.

03:04

Přirozené světlo z boku

Naučte se, jak využít denního světla k získání těch nejlepších záběrů ze strany. Jak manipulovat úhly, odrazy a kompozicí? Podívejte se nyní!

01:53

Přirozené světlo zezadu

Naučte se, jak efektivně nasvítit vaše jídlo a vyhnout se stínům. Remko vás provede těmi nejlepšími úhly pro fotografování za použití zadního osvětlení.

03:30

Umělé osvětlení

Zjistěte, jak s pomocí LED osvětlení vytvořit přirozeně vypadající snímky. Tato technika vám pomůže zachytit dokonalý obraz bez ohledu na to, v jak tmavém prostředí se nacházíte.

03:14

Kompozice a úhly

Získejte osvědčené tipy na tu nejlepší kompozici a úhly, které vám pomohou vylepšit vaše snímky na sociálních sítích. Poslechněte si Remka, který poradí, jak na ty nejlepší úhly pro různé tipy jídel.

02:19

Styling s použitím tmavého pozadí

Naučte se, jaký styling je vhodný pro tmavé pozadí, aniž byste upozadili samotný pokrm. Remko nám také představí tzv. "half-eaten style" a rekvizity, které se budou hodit k vašemu jídlu.

01:34

Styling s použitím světlého pozadí

V tomto videu bude Remko diskutovat o stylingových prvcích, které vylepší vaše fotografie. Také bude mluvit o experimentování s rekvizitami, aby byl vás snímek dokonalý! 

02:25

Podávání jídla

Tento kurz vás zasvětí do nejlepších tipů pro podávání jídla speciálně uzpůsobeného pro fotografování včetně závěrečných detailů a doplňků.

04:01

Základní úpravy fotografií s pomocí mobilního telefonu

Zjistěte, jak používat nástroje na sociálních sítích a další aplikace pro úpravu fotografií, abyste zlepšili vaše snímky před tím, než je sdílíte se světem.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu