Menu

03:07

1. Moje firma na Googlu

Stejně jako sociální média je tento online nástroj výpisů "Moje firma na Google" skvělým způsobem, jak informovat potenciální nové zákazníky o vaší restauraci. Zjistěte, proč byste si měli upravit podrobnosti o své firmě na Google a  přidat lákavé obrázky vašeho jídla. 

04:04

2. Jak na kvalitní webové stránky restaurace

Specialisté v oblasti digitálního marketingu a  šéfkuchařka UFS Joanna Gendrano vám poradí, jak vytvořit skvělé webové stránky restaurace. Poskytnou vám odborné postřehy jako například to, proč by se na webu restaurace mělo dát  snadno orientovat, proč mít na stránkách jídelní lístek (menu),  proč mít jednoduchý a přehledný rezervační systém, a  také proč  webové stránky pravidelně aktualizovat. 

03:30

3. Jak vytvořit webové stránky restaurace

Rychlý a jasný úvod k vytvoření webových stránek, který pomůže  fungování jakékoli restaurace v digitálním světě. Zahrnuje výběr správného nástroje pro tvorbu webových stránek, nákup názvu domény a výběr rozložení a stylu webové stránky, které vyhovují vaší značce a stylu.

03:14

4. Jak se vypořádat s online recenzemi hostů vaší restaurace

Toto video vysvětluje, kde najdete recenze vašeho gastro podniku a jak nejlépe na ně reagovat. I negativní komentáře lze proměnit v pozitiva a použít je jako účinnou formu digitální marketingové komunikace vaší restaurace.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu