Menu

03:07

1. Moje firma na Googlu

Stejně jako sociální média je tento online nástroj výpisů skvělým způsobem, jak informovat potenciální nové zákazníky o vaší restauraci. Zjistěte, proč byste si měli upravit podrobnosti o své firmě a  přidat lákavé obrázky vašeho jídla. 

04:04

2. Jak na kvalitní webovou stránku

Specialisté v oblasti digitálního marketingu a výkonná šéfkuchařka UFS Joanna Gendrano vám poradí, jak vytvořit skvělé webové stránky restaurace. Odborné postřehy jako například to, proč by se na webu restaurace mělo snadno orientovat,  proč mít hladký a plynulý rezervační systém a proč webové stránky pravidelně aktualizovat. 

03:30

3. Jak vytvořit webovou stránku

Rychlý a jasný úvod k vytvoření webu, který pomůže  fungoání jakékoli restaurace v digitálním světě. Zahrnuje výběr správného nástroje pro tvorbu webových stránek, nákup názvu domény a výběr rozložení a stylu webové stránky, které vyhovují vaší značce.

03:14

4. Jak se vypořádat s online recenzemi

Toto video vysvětluje, kde najdete recenze vašeho gastro podniku a jak nejlépe na ně reagovat. I negativní komentáře lze proměnit v pozitiva a použít je jako účinnou formu digitální marketingové komunikace vaší restaurace.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu