Menu

03:23

1. Sociální média - založení účtů

Proč zvolení správné platformy - ať už Instagramu, Facebooku nebo TikToku - je klíčem k úspěšnému marketingu v sociálních médiích pro restaurace. Navíc jsou taky důležité klíčové prvky profilu účtu, které potřebujete k interakci s potenciálními zákazníky. 

03:20

2. Tvorba obsahu

Od inspirace výstupy konkurence na sociálních médiích až po to, proč mohou speciální funkce, jako jsou živá videa na Instagramu, dobře fungovat pro restaurace. Tento  průvodce pomůže vaší restauraci uspět v sociálních mediích.

03:21

3. Co dělat a co nedělat v sociálních médiích

Jednoduchá pravidla pro sociální média pro vaši restauraci. Výkonný šéfkuchař UFS David El Bitar a další odborníci vám řeknou o důležitosti používání hashtagů, proč byste se měli vyhnout nadměrnému zveřejňování příspěvků a mnoho dalšího. 

03:17

4. Propagace v sociálních médiích

Digitální marketing je skvělý způsob, jak mohou restaurace informovat lidi o novém menu, soutěžích a slevách. Zjistěte, proč by placení za tvorbu příspěvků a kvalitní fotky mohly dostat více hostů do vaši restaurace.

03:57

5. Jak zvýšit počet fanoušků v sociálních médiích

Kuchaři, jako je Joanne Gendrano z UFS a odborníci na sociální média sdílejí své tipy pro restaurace k získání více sledujících. Taktiky zahrnují zveřejňování příspěvků každý den ve stejnou dobu a odpovídání na všechny komentáře zákazníků. 

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu