Menu

01:04

Úvod

Staňte se mistrem v přípravě steaku s Timem Delaneym, šéfkuchařem londýnské restaurace Goodman. Dozvíte se vše, co potřebujete vědět o dokonalém steaku, od nákupu a staření až po opracování, přípravu a pečení, stejně jako podrobné recepty pro ty nejlepší steakové přílohy.

01:25

Vybavení kuchyně

Od nejostřejších nožů až po nejlepší gril - zjistěte, jak pokaždé připravit svou kuchyni pro přípravu perfektního steaku.

03:11

Nákup

Dobrý steak je jen tak dobrý, jak dobrá je kvalita masa. Osvojte si nejlepší tipy a postřehy, jak získat svůj steak, od hledání správného řezu až po kontrolu mramorování a čerstvosti.

04:06

Příprava

Podívejte se na tento podrobný postup přípravy steaku. Naučte se, jak získat různé steaky stejným řezem, zvládněte porcování na pásové pile a podívejte se, jak pak steaky dočistit k dokonalosti.

04:25

Pečení

Nyní k tepelné přípravě! Podívejte se, jak šéfkuchař Tim Delaney používá josper pec k přípravě dokonalého steaku. Ukáže vám špičkové tipy na dřevěné uhlí, optimální teplotu v peci a jak zkontrolovat, zda je váš steak připravený správně.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu