Menu

01:55

Úvod

Seznamte se s Gilesem Edwardsem, výkonným šéfkuchařem restaurace La Tête v Kapském městě. Tato restaurace se řídí filozofií „z farmy na stůl“, využívá techniky „zužitkovat vše“, čímž redukuje odpad a vytváří jedinečné a výtečné pokrmy.  Připravte hovězí srdce dvěma způsoby – vytvořte kulinářské skvosty z podceňovaných kousků masa.  

02:20

Překážky konceptu „zužitkovat vše“

Žádný kulinářský koncept není bez překážek.  Člověk musí pochopit výzvy, které s sebou přístup „zužitkovat vše“ nese, od přepravy až po získávání potravin a udržitelnost. 

02:49

Hovězí srdce – Příprava

Než se naučíte, jak zachránit nadbytečný tuk na další pokrmy, začnete s přípravou hovězího srdce na vaření, ořezáváním a řezy na otevření srdce. 

02:24

Grilované hovězí srdce – 1. část

V 1. části uvidíte, jak hovězí srdce nakrájet a okořenit, než se pustíte do 2. části.  

01:45

Grilované hovězí srdce – 2. část

Naučte se několik jednoduchých kroků, jak grilovat maso a získat vzhled se stopami po grilu.  

02:44

Grilované hovězí srdce – 3. část, francouzská zálivka vinaigrette

Naučte se recept a techniku, jak vytvořit vynikající, čerstvou a aromatickou zálivku vinaigrette, kterou se hovězí srdce dochutí. 

02:28

Grilované hovězí srdce – 4. část, servírování

Naučte se, jakým způsobem grilované hovězí srdce podávat, zkombinovat ho s čerstvým kaparovým salátem, francouzskou zálivkou vinaigrette a šťávou z masa. 

02:46

Tatarák z hovězího srdce – 1. část

Dalším pokrmem je tatarák ze srdce, nejprve probereme přípravu a krájení hovězího srdce na malé kousky, pak se ve 2. části naučíte recept na ochucení tataráku.  

02:25

Tatarák z hovězího srdce – 2. část

Podívejte se na 2. část a naučte se, jak tatarák jednoduše servírovat. 

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu