Menu

Burger se v současné době stal ikonou pouliční kuchyně. A její stvořitelé se nebojí experimentovat s různými chutěmi klasických burgerů.

Dresinky a omáčky jsou srdcem každého menu pouličního jídla a s Hellmann’s One Hand Bottles, tedy lahvemi od Hellmans pro street food, je budete mít vždy po ruce. Díky použití jen jednou rukou jde o perfektní volbu pro moderní kuchaře, kteří hledají, jak zkombinovat šikovné řešení spolu s mimořádnou chutí.

Zásluhy za vytvoření prvního hamburgeru si připisovali mnozí, ale kdo je skutečný autor, zůstává neznámé. Jedna věc je ale jistá, jeho předchůdcem byl Hamburský steak (mletý hovězí kotlet) a Hamburger Rundstück (řízek z mletého masa podávaný s omáčkou), přivezené do Spojených států německými přistěhovalci.

Louis’ Lunch v New Haven byla prý první restaurace, která podávala hamburgery, první v roce 1900. Původně byly hamburgery rychlým obědem, který si zákazník bral s sebou.

Jejich popularita narostla díky rozvoji řetězců restaurací s rychlým občerstvením, jako White Castle (otevřený v roce 1926) a McDonald’s, který byl otevřen v roce 1940 a který byl od začátku zaměřený na podávání hamburgerů.

I když hamburgery zůstávají základem řetězce rychlého občerstvení, během let můžeme vidět, že stále roste počet jejich variací. Například VegeBurger, který se podával Gregory Samsem v restauraci SEED v Londýně od roku 1982, je považován za první vegetariánský burger. Od té doby jsou vegetariánské hamburgery celkem běžné.

 

Skutečně nezáleží na tom, jestli podáváte klasické hamburgery, nebo nějaký jiný druh street foodu, zde neexistují limity a Hellmann’s One Hand Bottles jsou jednoduchým řešením, které dodá vašim pokrmům něco navíc. Nejenom proto, že lahve obsahují dresinky a omáčky, které jsou připraveny ze skutečných ingrediencí té nejvyšší kvality. Ale také proto, že vám i zákazníkům umožňují dochutit každé jídlo jedním nebo více jednoduchými stlačeními.

Lahve pro pouliční kuchyni se prodávají s devíti různými příchutěmi: majonéza, kečup, hořčice, česneková omáčka, BBQ omáčka, Fries Deluxe, kebab, pikantní omáčka a tatarská omáčka.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu