Menu

Bazmasý burger NoBeef Burger

My milujeme burgery! Proto jsme vytvořili vegetariánskou placičku s charakteristickou masovou texturou. Stejně šťavnatou jako originál, plnou masité chuti a rychle upravitelnou.

Stačí ji jen osmažit na pánvi nebo připravit na grilu a poté podávat v bulce s libovolnou náplní. Vaše hosty zaručeně ohromíte. 

Kousky bez kuřecího masa NoChicken Chunks

Stěžejní produkt značky The Vegetarian Butcher. Labužníci nevidí mezi tímto výrobkem a běžným masem rozdíl. Milovníci masa dokonce tvrdí, že chutná ještě lépe než kuřecí maso!

Osmažte kousky na pánvi a použijte v jakémkoli jídle, jehož součástí je běžně kuřecí maso, jako například v letních salátech, thajském curry nebo smažených směsích.

Nugetky bez kuřecího masa NoChicken Nuggets

Čerstvá veganská novinka, která chutná ještě lépe než její masový ekvivalent. Tyto nugetky si oblíbili děti i dospělí a jsou hitem mezi milovníky masa! Jsme si jistí, že i profesor Robert C. Baker z Cornellské university (který v roce 1950 kuřecí nugetky vymyslel) by si na nich pochutnal!

Mletá bezmasá směs NoMinced

Poznejte mletou směs, která zůstane pevná i po hodinách dušení v omáčce. Je tak univerzální jako její masový ekvivalent — a hodí se skvěle na přípravu boloňské omáčky, lasagní, pastýřského koláče nebo asijských rychlých smažených pokrmů.

Mini kuličky bez masa NoMeatballs

Masové kuličky milují všichni nadšení konzumenti masa bez ohledu na věk! Existuje nespočet způsobů, jak je podávat: v rajčatové omáčce s těstovinami, v bagetě se zeleninou a lehkým dresinkem, s hranolky či bramborami nebo samotné na malou svačinku. Zkuste ty rostlinné od Vegetarian Butcher a nepoznáte rozdíl!

Párečky Little Willies

Párečky Little Willies mohou hrdě soutěžit se svým protějškem vyrobeným z masa — a vyhrát! Jejich předností je nejen skvělá chuť a textura, ale také nižší nepříznivý dopad na životní prostředí a prospěch pro zdraví zvířat a lidí.

Jsou báječné smažené nebo grilované ke snídani, ale je možné je použít také na pizzu, podávat s hranolky nebo v bagetě.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu