01:32

1. Úvod

Šéfkuchař Maritz z Longridge Wine Estate představí menu bohaté na sezónní produkty z organické zahrady restaurace. Naučíte se uvařit dvě jihoafrická jídla - grilovanou chobotnici a polentovo-pistáciový koláč - a přitom si dopřejete produkty vypěstované přímo doma na své zahradě.

01:47

2. Koncept

Šéfkuchař Maritz nasdílí vizi své restaurace - koncept „Ze zahrady přímo na stůl“ přináší organické vaření s udržitelným přístupem. 

04:23

3. Chobotnice - díl 1. Vaření

Od grilování chobotnice přes výrobu čatní, crackrů a salsy - pusťte se do 1. části. Naučte se špičkové tipy pro ochucení a grilování chobotnice společně s prípravou čerstvých a sezónních příloh.

02:18

4. Chobotnice - díl 2. Servírování

Ve 2. dílu se dozvíte, jak naservírovat všechny součásti dohromady, počínaje základem udělaném z čatní, zakončenou chobotnicí, salsou a creckry se širokými fazolovými výhonky na ozdobu.

03:05

5. Polenta a veganský pistáciový koláč - díl 1. Příprava

Tento jednoduchý koláč nepřekrývá své chutě a texturu. Naučte se upéct korpus bez pšenice a mléčných výrobků, pouze s ingrediencemi jako je citronová kůra, pistácie, olivový olej a mandle.

01:45

6. Polenta a veganský pistáciový koláč - díl 2. Ingredience

Šéfkuchař Maritz se podělí o jednu z klíčových součástí dezertu - ovoce Guava. Kombinace guavy s kardamomem, vanilkou, skořicovou kůrou a Chandon blanc vytvoří lahodný sirup a pyré. Dezert servíruje s kokosovým jogurtem a opečenými kokosovými střepy.

02:11

7. Polenta a veganský pistáciový koláč - díl 2. Servírování

Smíchejte všechny ingredience a spojte piškot se zálivkou ze sirupu, kokosových kousků a vypěněného kokosového jogurtu.