Menu

Překvapte své hosty s chytrými variacemi finger food 

Pro nejrůznější akce a catering se skvěle hodí mnoho nejrůznějších chutí v malých porcích. Snadno se připravují a ještě lépe podávají. Kreativní potenciál, který se v nich skrývá, potěší vaše hosty. 

Mini Burger Pops

Mini Burger Pops – pořádně upoutají zrak. Tento mini hamburger je stejně tak perfektní jako ten velký, ale je menší a je možné ho šikovně uchopit do ruky. Použijte dřevěné špejle, aby držel pohromadě celý burger, tedy maso, které doplníte mini žemlemi, sýrem a salátem a burger je připravený pro podávání.

 

 Zeleninové špízy

Duhové zeleninové špízy plně odpovídají trendům veganství a vegetariánství. Červená, žlutá a zelená paprika, červené zelí, cukety a cherry rajčátka dodají grilování barvu.

 

Jehněčí pops

Maso, které má své vlastní “špejle”. Pro lahodné Jehněčí Pops jednoduše použijte jehněčí maso s kostí a nakrájejte ho do porcí, které si snadno vezmete do ruky. Maso namarinujte, okořeňte a vložte na gril, mňam!

 

 Chicken pops

Zkuste to také s kuřecím. Maso oddělte od kosti a jemně zmáčkněte, takže se snadno uchopí do ruky, aniž byste se ušpinili. A máte pokrm s názvem „Chicken Pops“.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu