Menu

Žádné komplikované výpočty

S naší Food cost kalkulačkou můžete rychle a s velkou přesností určit náklady na potraviny. Je to skutečně jednoduché - přesvědčte se sami.

Přidejte suroviny

Přidejte suroviny

Stačí zadat název suroviny, cenu za kilogram a množství na 10 porcí. Získáte celkové náklady za ingredience v receptu a cenu za jednu porci.

Zadejte prodejní cenu jídla

Zadejte prodejní cenu jídla

Ve druhém kroku přidejte prodejní cenu jídla z Vašeho jídelního lístku. Nezapomeňte zadat cenu bez DPH a následně nastavit sazbu DPH. Naše Food cost kalkulačka Vám následně vypočítá procentuální náklady na jídlo (food cost).

Podle potřeby můžete přidávat a odebírat ingredience, měnit jejich cenu a množství a upravovat konečnou cenu za porci. Díky tomu lze recept upravit tak, abyste dosáhli požadované náklady na potraviny.

Záruka konzistence

Konzistence chuti a kvality jídla je pro kuchaře jedním z nejdůležitějších cílů. Po vyplnění formuláře v naší Food cost kalkulačce si můžete stáhnout soubor ve formátu PDF s receptem, který obsahuje i přesně vypočítanou hmotnost jednotlivých surovin a celé porce. Získáte tak záruku, že budou mít Vaše pokrmy vždy stálou kvalitu.

Při vyplňování dokumentu s receptem stačí přidat název jídla a popsat jednotlivé kroky přípravy. Můžete také přidat obrázek znázorňující očekávanou prezentaci jídla. Pak stačí už jen kliknout na "Stáhnout". Hotovo!

Díky naší Food cost kalkulačce budete mít všechny recepty na jednom místě a můžete je snadno sdílet s ostatními.

Inspirujte se!

Naše Food cost kalkulačka nabízí mnohem víc, než jen zjednodušení komplikovaných výpočtů. Obsahuje také databázi receptů s předem vypočítanými náklady na jídlo, které můžete využít ve své kuchyni.

V naší kalkulačce nákladů na potraviny najdete desítky receptů na masité, vegetariánské a veganské jídla. Recepty můžete filtrovat podle kategorie, hlavní ingredience nebo typu Vašeho provozu. Ať už provozujete restauraci s obsluhou, samoobslužné bistro nebo závodní jídelnu, určitě najdete to své.

Navíc můžete použít recepty od šéfkuchařů Unilever Food Solutions a upravit je - změnit ceny ingrediencí nebo odstranit suroviny, kterým se chcete vyhnout. Všechny recepty je možné stáhnout ve formátu PDF a použít je jako praktickou pomůcku v kuchyni.

Pracujte efektivněji

Každý kuchař ví, jak ty správné nástroje dokáží usnadnit, zrychlit a zpříjemnit práci v kuchyni. Právě proto jsme vytvořili naši kalkulačku nákladů na jídlo. Jednoduchý formát navržen s ohledem na uživatele Vám pomůže rychle vypočítat náklady na jídlo a uložit si oblíbené recepty. Přesvědčte se sami!

 

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu