Menu

02:42

1. Kebab

Kebab je možné připravit z různých druhů masa, pomocí stejného způsobu přípravy. V tomto vynikajícím receptu používáme marinované kuře.

02:56

2. Pečené kuře

Pečené kuře jste určitě jedli doma, ale jak ho připravit – zejména pro platící zákazníky v restauraci? Ve videu uvidíte náš recept.

03:10

3. Kuře Stir Fry

Podívejte se na recept oblíbeného asijského pokrmu - Kuře Stir Fry.   Je to jednoduché a chutné jídlo, jehož přípravu se naučíte snadno bez ohledu na to, zda jste někdy předtím vařili s wokem nebo ne.

02:04

4. Kuře á la King

Neznáte ještě Kuře à la King - pokrm připravený z kuřecího masa, hub, cherry, velouté a smetany? Ve video receptu vám ukážeme celý postup a přípravu.

02:39

5. Kohout na víně / Coq au vin

I když se název ikonické francouzské klasiky vyslovuje těžko, Coq Au Vin resp. Kohout na víně je pokrm - který může uvařit každý pomocí několika jednoduchých kroků. Sledujte šéfkuchaře Vusiho a naučte se jeho techniku pro perfektní přípravu kohouta na víně.

03:13

6. Thajské zelené kuřecí kari

V tomto videu prozkoumáme ulice Thajska a naučíme vás, jak připravit dokonalé thajské zelené kuřecí kari. Jeho přípravu vám krok za krokem ukáže šéfkuchař Vusi.

02:18

7. Tandoori kuře

Tandoori kuře je skutečná indická klasika! Jeho příprava je jednoduchá, přesvědčte se a podívejte se na video recept.

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu