Menu

Firemní hosté absolvovali desítky obchodních schůzek a firemních večírků. Oceňují ty, které předčí jejich očekávání a přinesou jim zcela nové zážitky. Jak toho ale můžete právě vy na firemním večírku dosáhnout?

Pokrmy se značkou

Připravte jídlo, které bude inspirované společností, pro kterou připravujete catering. Zjistěte si informace o původu firmy, její historii a oboru, ve kterém působí.

Pokud jde o firmu, která pochází z jiné země, uvařte předkrm, který se připravuje v kuchyni této země – ve Francii, Německu, nebo Španělsku. Pokud se nelze inspirovat původem firmy, pokuste se připravit, nebo podávat jídlo tak, aby připomínalo to, co firma dělá.

Pokud například připravujete menu pro společnost zabývající se sportem, můžete udělat dortová lízátka, která mají tvar fotbalových, basketbalových, nebo tenisových míčků.

Prezentace značky

Pokud přemýšlíte nad tím, jak prezentovat pokrmy, zvažte klientovu image. Nejjednodušší bude, pokud např. napečete koláčky s logem společnosti, nebo pokud dort vyzdobíte firemními barvami. Pokud si s tím chcete vyhrát, použijte prášek (například z červené řepy, nebo z jahod) a ozdobte talíře firemním logem. Pamatujte, že možnosti jsou nekonečné.

Pokud například připravujete catering pro výrobce barev, zkuste podávat omáčky tak, aby naznačovaly obor činnosti firmy, tedy ve formě cákanců, nebo aplikovaných širokým tahem štětcem.

Dekorace pro firemní team-building večírek

Vyzdobit správně stoly na firemní večírek může být docela výzva. Přečtěte si několik tipů jak na to.

Párátka s vlajkami s firemním logem

Párátka s vlajkami s firemním logem

k ozdobení mini sendvičů, muffinů a jiných dezertů

Čerstvé květiny

Čerstvé květiny

ve firemních barvách 

Dekorace

Dekorace

které připomínají klientův obor, například kbelíky na malování se štětci 

Prapory a girlandy

Prapory a girlandy

ve firemních barvách

Produkty
Recepty
Inspirace
Menu